REKLAMA

ZEWNĘTRZNA

 A G E N C J A      R E K L A M O W A

MMM

STRONA GŁÓWNA

DRUK CYFROWY UV

  Metoda bezdotykowa znakowania,   polegająca na bezpośrednim drukowaniu obrazu z pamięci komputera na powierzchnię produktu.   Po wykonaniu nadruku, tusz utwardzany jest promieniami światła UV, co uodparnia go na działanie wilgoci czy promieni słonecznych. 

 DRUK

TŁOCZENIE

Technika znakowania polegająca na przeniesieniu wybranego wzoru z matrycy na produkt przy udziale dużego ciśnienia i wysokiej temperatury. Tłoczenie wykonywane jest zazwyczaj na wszelkiego rodzaju materiałach skórzanych, bądź skóropodobnych, a także tekturze i tworzywach. Tłoczenie można wykonać na sucho - odbijając jedynie samą matrycę w materiale, bądź za pomocą folii tzw. "color stamping" - najczęściej w kolorze złotym lub srebrnym.

TAMPODRUK

 Nakładanie trwałej farby drukarskiej na znakowany produkt, za pomocą miękkiego, gładkiego stempla zwanego tamponem.Stosowanie różnokształtnych tamponów pozwala na znakowanie nietypowych, często nieregularnych powierzchni. W zależności od rodzaju użytej farby możliwy jest druk na różnorodnych podłożach, w tym szkle, metalu, drewnie czy tworzywach sztucznych.

TERMOTRANSFER

Termiczne wgrzanie grafiki w materiał. Najpierw na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest wzór, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej temperaturę około 150°C..

SITODRUK

Jest to szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub syntetyczną. Wykonanie odbitki polega na  przetłaczaniu farby przez matrycę   W ten sposób powstaje efektowny nadruk reklamowy. Sitodruk może być stosowany na wielu typach produktów z tkanin, bawełny, dzianiny a także tworzywach sztucznych czy  drewnie.

DOMING

(samoprzylepna naklejka żywiczna)

Technologia znakowania pozwalająca na uzyskanie efektu niemal trójwymiarowego obrazu. Metoda ta polega na nałożeniu na kolorowy wydruk cyfrowy warstwy żywicy poliuretanowej, nadającej mu wyrazisty kolor i głębię obrazu.

GRAWEROWANIE

LASEROWE

Sterowana komputerowo wiązkapromieni laserowych, która precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni przedmiotu.

GADŻETY REKLAMOWE

 Imprezy promocyjne, targi branżowe, koncerty charytatywne, to najlepsze miejsca aby się zareklamować. . Takie drobne upominki mają za zadanie dobrze kojarzyć się klientowi  i sprawić że marka na nich umieszczona zostanie na dłużej zapamiętana

Laminaty grawerskie

Wykonujemy je na samoprzylepnym laminacie grawerskim, za pomocą graweru laserowego CO2. Metoda ta sprawdza się, kiedy inne techniki znakowania nie mogą zostać użyte. Plakietkę można umieścić np. na opakowaniu produktu. Dodatkowo oferujemy szeroką gamę tabliczek znamionowych wykonanych z laminatu grawerskiego

Nadruk lub grawer próbny na nietypowej powierzchni czy produkcie,wykonujemy bezpłatne.

Próba zostanie wykonana na towarze powierzonym z losowym logotypem prezentującym możliwości techniczne.

KALKA CERAMICZNA

Znakowanie za pomocą kalki ceramicznej polega na nałożeniu specjalnego papieru, na którym znajduje się wzór (np. logotyp, napis) na powierzchnię ceramicznego przedmiotu. Następnie kalka zostaje wypalona w temperaturze 200°C, co sprawia, że otrzymane nadruki cechują się wysoką jakością wykonania (zalecane mycie ręczne).

STRONA GŁÓWNA

PRYWATNOŚĆ

KONTAKT

 Copyright©MMM Agencja Reklamowa Krzysztof Maciaszek 2019

NIP  8571335293

REGON 811161681